Drupal Symfony Mailer (1.4.0) - en to gl translation catalogue (54 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Remove
gl: Quitar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Theme
gl: Tema

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Issue
gl: Incidencia

en: Mail
gl: Correo-e

en: Create
gl: Crear

en: Available updates
gl: Actualizacións dispoñibles

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Send
gl: Enviar

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Configuration
gl: Configuración

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Port
gl: Porto

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Entity
gl: Entidade

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Account blocked
gl: Conta bloqueada

en: Auto-reply
gl: Resposta automática

en: Contact form
gl: Formulario de contacto

en: Personal contact form
gl: Formulario de contacto persoal

en: Add element
gl: Engadir elemento

en: Site email address
gl: Dirección de correo electrónico do sitio

en: Password recovery
gl: Recuperación de contrasinal

en: Account activation
gl: Activación da conta

en: Account cancellation confirmation
gl: Confirmación da cancelación da conta

en: Email theme
gl: Tema de correo-e
