Drupal Symfony Mailer (1.4.1) - en to et translation catalogue (60 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Remove
et: Eemalda

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Theme
et: Teema

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Mail
et: E-post

en: Create
et: Loo

en: Available updates
et: Saadaolevad uuendused

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Normal
et: Tavaline

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Send
et: Saada

en: Recipient
et: Adressaat

en: Configuration
et: Seadistus

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Entity
et: Olem

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Account blocked
et: Konto on blokeeritud

en: Addresses
et: Aadressid

en: Auto-reply
et: Automaatne vastus

en: Set as default
et: Sea vaike valikuks

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: Personal contact form
et: Isiklik kontaktivorm

en: Warnings
et: Hoiatused

en: Site email address
et: Saidi e-posti aadress

en: Password recovery
et: Parooli taastamine

en: Account activation
et: Konto on aktiveeritud

en: Account cancellation confirmation
et: Kasutajakonto sulgemise kinnitus

en: Import configuration
et: Impordi seadistus

en: Email theme
et: E-kirja kujundus

en: Admin (user awaiting approval)
et: Haldur (kasutaja ootab kinnitust)

en: Account created by administrator
et: Konto on loodud halduri poolt

en: Registration confirmation (No approval required)
et: Registreerimise kinnitus (halduri kinnitust ei ole vaja)

en: Registration confirmation (Pending approval)
et: Registreerimise kinnitus (halduri nõusoleku ootel)

en: Account cancelled
et: Konto tühistatud

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
et: E-kirja saatmine ebaõnnestus. Kui probleem püsib, võta ühendust lehe administraatoriga.
