Drupal Symfony Mailer (1.4.1) - en to ku translation catalogue (38 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Create
ku: درووستکردن

en: Available updates
ku: نوێکردنەوە ئامادەکان

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Send
ku: بینێره‌

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Port
ku: دەروازە

en: Auto-reply
ku: وەڵامدانەوەی-خۆکار

en: Null
ku: هیچ

en: Contact form
ku: فۆرمی پەیوەندی

en: Personal contact form
ku: فۆرمی پەیوندیی تایبەتی

en: Account activation
ku: چالاککردنی هەژمار
