Drupal Symfony Mailer (1.4.1) - en to ro translation catalogue (59 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Remove
ro: Elimină

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Priority
ro: Prioritate

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Summary
ro: Sumar

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Theme
ro: Temă

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Mail
ro: E-mail

en: Create
ro: Crează

en: Available updates
ro: Actualizări disponibile

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Address
ro: Adresă

en: State
ro: Status

en: Send
ro: Trimite

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Configuration
ro: Configurație

en: Override
ro: Înlocuieşte

en: Display name
ro: Nume de afișare

en: Entity
ro: Entitate

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Account blocked
ro: Cont blocat

en: Addresses
ro: Adrese

en: Add address
ro: Adaugă adresă

en: Set as default
ro: Setați ca implicit

en: Null
ro: Nul

en: Contact form
ro: Formular de contact

en: Personal contact form
ro: Formular personal de contact

en: Warnings
ro: Avertizări

en: Site email address
ro: Adresa de e-mail a sitului

en: Password recovery
ro: Recuperare parolă

en: Account activation
ro: Activare cont

en: Account cancellation confirmation
ro: Confirmarea anulării contului

en: Import configuration
ro: Importați configurația

en: Admin (user awaiting approval)
ro: Administrator (utilizatorul așteaptă aprobare)

en: Account created by administrator
ro: Cont creat de administrator

en: Registration confirmation (No approval required)
ro: Confirmare înregistrare (Nu este necesară aprobare)

en: Registration confirmation (Pending approval)
ro: Confirmare înregistrare (Aprobare în așteptare)

en: Account cancelled
ro: Cont anulat

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
ro: Email-ul nu a putut fi trimis. Contactați administratorul sitului dacă problema persistă.
