Drupal Symfony Mailer (1.6.0-beta1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Mail
se: E-boasta
