Drupal Symfony Mailer (1.6.0) - en to be translation catalogue (45 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Remove
be: Выдаліць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Test
be: Тэст

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Mail
be: Пошта

en: Create
be: Стварыць

en: Available updates
be: Даступныя абнаўленні

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Normal
be: Нармальны

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Send
be: Адаслаць

en: Recipient
be: Адрасат

en: Configuration
be: Налады

en: Port
be: Порт

en: Entity
be: Сутнасць

en: Account blocked
be: Рахунак заблакаваны

en: Auto-reply
be: Аўтаадказ

en: Contact form
be: Форма кантакту

en: Personal contact form
be: Асабістая форма кантактаў

en: Warnings
be: Заўвагі

en: Site email address
be: E-mail адрэса сайта

en: Password recovery
be: Узнаўленне пароля

en: Account activation
be: Актывацыя рахунка

en: Account cancellation confirmation
be: Пацверджанне выдалення рахунку
