Drupal Symfony Mailer (1.6.0) - en to cs translation catalogue (56 entries)

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: Remove
cs: Odstranit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Priority
cs: Priorita

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Mail
cs: E-mail

en: Create
cs: Vytvořit

en: Available updates
cs: Dostupné aktualizace

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Normal
cs: Normální

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: Send
cs: Poslat

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Override
cs: Překrýt

en: Validate
cs: Validovat

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Account blocked
cs: Blokovaný účet

en: Addresses
cs: Adresy

en: Add address
cs: Přidat adresu

en: Auto-reply
cs: Automatická odpověď

en: Set as default
cs: Nastavit jako výchozí

en: Native
cs: Nativní

en: Contact form
cs: Kontaktní formulář

en: Personal contact form
cs: Osobní kontaktní formulář

en: Policy
cs: Zásada

en: Warnings
cs: Varování

en: Site email address
cs: E-mailová adresa webu

en: Password recovery
cs: Obnovení hesla

en: Account activation
cs: Aktivace účtu

en: Account cancellation confirmation
cs: Potvrzení zrušení účtu

en: Import configuration
cs: Importovat konfiguraci

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
cs: Nepodařilo se odeslat email. Pokud problém přetrvává, kontaktujte administrátora.

en: Delete policy
cs: Smazat zásadu
