Drupal Symfony Mailer (1.6.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Remove
mk: Одстрани

en: Import
mk: Внесување

en: Contact form
mk: Формулар за контакт
