Drupal Symfony Mailer (1.6.0) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Mail
ne: पत्र

en: Create
ne: सिर्जना

en: To
ne: लाई

en: Normal
ne: साधारण

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
