Drupal Symfony Mailer (1.6.0) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Remove
sr: Уклони

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: State
sr: Статус

en: Recipient
sr: Прималац

en: Password recovery
sr: Опоравак лозинке
