Drupal Symfony Mailer (1.6.1) - en to ast translation catalogue (33 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Subject
ast: Asuntu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Test
ast: Preba

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Create
ast: Crear

en: Available updates
ast: Hai versiones nueves

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Send
ast: Unviar

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Port
ast: Puertu
