Drupal Symfony Mailer (1.6.1) - en to bg translation catalogue (41 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Remove
bg: Премахни

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Priority
bg: Приоритет

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Create
bg: Създаване

en: Available updates
bg: Налични обновления

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: Send
bg: Изпрати

en: Recipient
bg: Получател

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Port
bg: Порт

en: Addresses
bg: Адреси

en: Auto-reply
bg: Автоматичен отговор

en: Contact form
bg: Форма за контакти

en: Personal contact form
bg: Лична форма за връзка
