Drupal Symfony Mailer (1.6.1) - en to eo translation catalogue (33 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: Remove
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Create
eo: Kreu

en: Available updates
eo: Disponeblaj ĝisdatigoj

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Send
eo: Sendu

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Auto-reply
eo: Aŭto-respondo

en: Contact form
eo: Kontakta formularo

en: Personal contact form
eo: Persona kontakta formularo
