Drupal Symfony Mailer (1.6.1) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Remove
mn: Устгах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Default
mn: Анхны утга

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Theme
mn: Загвар

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Mail
mn: Шуудан

en: Available updates
mn: Боломжит шинэчлэлтүүд

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Send
mn: Илгээх

en: Configuration
mn: Тохиргоо
