Drupal Symfony Mailer (1.6.1) - en to th translation catalogue (43 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Import
th: นำเข้า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Issue
th: เล่มปี

en: Create
th: สร้าง

en: Available updates
th: แจ้งเตือนการอัพเดต

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Address
th: ที่อยู่

en: State
th: รัฐ

en: Send
th: ส่ง

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Port
th: พอร์ต

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง

en: Account blocked
th: บัญชีผู้ใช้บล็อก

en: Auto-reply
th: ตอบกลับอัตโนมัติ

en: Set as default
th: ตั้งเป็นค่าเริ่มต้น

en: Null
th: null

en: Contact form
th: แบบฟอร์มการติดต่อ

en: Personal contact form
th: อนุญาตให้มีการติดต่อส่วนตัว

en: Site email address
th: ที่อยู่อีเมลของเว็บไซต์

en: Password recovery
th: การกู้คืนรหัสผ่าน

en: Account activation
th: เปิดใช้งานบัญชี

en: Account cancellation confirmation
th: ยืนยันการยกเลิกบัญชี

en: Import configuration
th: การนำเข้าการตั้งค่าคอนฟิก

en: Admin (user awaiting approval)
th: ผู้ดูแลระบบ ( ผู้ใช้รอการอนุมัติ )
