Drupal Symfony Mailer (1.6.1) - en to ur translation catalogue (27 entries)

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Priority
ur: ترجیح

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Message
ur: پیغام

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Summary
ur: خلاصہ

en: High
ur: زیادہ

en: Low
ur: کم

en: ID
ur: شناخت

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Normal
ur: عمومی
