Drupal Symfony Mailer (1.6.2) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Contact form
ht: Fòmilè kontak

en: Site email address
ht: Imel sit la
