Drupal Symfony Mailer (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (31 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Subject
gu: વિષય

en: Remove
gu: લોપ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Create
gu: બનાવો

en: Site
gu: સાઇટ

en: Available updates
gu: ઉપલબ્ધ અધતનો

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Send
gu: મોકલો

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: Auto-reply
gu: સ્વતઃ જવાબ

en: Site email address
gu: સાઇટનુ ઇ-મેઈલ સરનામું
