Drupal Symfony Mailer (2.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Subject
nn: Emne

en: Remove
nn: Fjern

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: Create
nn: Lag

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Available updates
nn: Tilgjengelege oppdateringar

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Address
nn: Adresse

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Auto-reply
nn: Automatisk svar
