Drupal Symfony Mailer (2.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (45 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Remove
az: Çıxart

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Create
az: Yaradıldı

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site
az: Sayt

en: Available updates
az: Mövcud yeniləmələr

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Plain text
az: Adi mətn

en: State
az: Dövlət

en: Recipient
az: Alıcı

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Entity
az: Entiti

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Account blocked
az: Hesab bloklanıb

en: Auto-reply
az: Avtomatik cavab

en: Set as default
az: Defolt olaraq təyin edin

en: Warnings
az: Xəbərdarlıqlar

en: Site email address
az: Saytın e-poçt ünvanı

en: Sender name
az: Göndərən adı
