Drupal Symfony Mailer (2.0.0-alpha3) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Import
br: Enporzh

en: Mail
br: Postel

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: Plugin
br: Lugant

en: Site email address
br: Chomlec'h postel al lec'hienn
