Drupal Symfony Mailer (2.0.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: Sender name
ga: Seoltóir

en: Order number
ga: Uimhir an t-ordaithe
