Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.0-rc3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Recipient
am: ተቀባይ

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት
