Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.0-rc3) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Test
ja: テスト

en: Password
ja: パスワード

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Mail
ja: メール

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Recipient
ja: 受信者

en: Plain Text
ja: プレーンテキスト

en: Port
ja: ポート

en: Plugin
ja: プラグイン

en: User name
ja: ユーザー名

en: Host name
ja: ホスト名

en: Set as default
ja: デフォルトに設定

en: Text format
ja: テキストフォーマット
