Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.0-rc4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Text format
eo: Tekstformato
