Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.0-rc4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Password
sl: Geslo

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Port
sl: Vrata
