Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.0-rc4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Text format
ur: متن کی آرائش
