Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.0-rc5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Port
bn: পোর্ট

en: Text format
bn: লেখার ফরম্যাট
