Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.0-rc5) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Test
ug: سىناق

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار
