Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Password
bs: Lozinka

en: Label
bs: Oznaka

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: User name
bs: Korisničko ime
