Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Password
fil: Hudyat

en: Default
fil: Pamantayan

en: Override
fil: Ipasawalang-bisa

en: Text format
fil: Format ng teksto
