Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Test
gl: Proba

en: Password
gl: Contrasinal

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Mail
gl: Correo-e

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Port
gl: Porto

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Text format
gl: Formato do texto
