Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Mail
gu: મેઇલ

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ
