Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Test
af: Toets

en: Password
af: Wagwoord

en: Default
af: Verstek

en: Mail
af: E-pos

en: Text format
af: Teksformaat
