Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.3) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Test
hi: परीक्षण

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: ID
hi: आईडी

en: Mail
hi: मेल

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Recipient
hi: प्राप्तकर्ता

en: Port
hi: पोर्ट

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: User name
hi: उपयोगकर्ता नाम

en: Text format
hi: पाठ प्रारूप
