Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.3) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Test
hu: Teszt

en: Password
hu: Jelszó

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Mail
hu: Levél

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Recipient
hu: Címzett

en: Override
hu: Felülírás

en: Plain Text
hu: Egyszerű szöveg

en: Plugin
hu: Beépülő

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Host name
hu: Számítógép név

en: Set as default
hu: Beállítás alapértelmezettként

en: Character set
hu: Karakterkészlet

en: Null
hu: (Érték nélküli)

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Change password
hu: Jelszó megváltoztatása

en: Message settings
hu: Üzenetek beállításai

en: Transport
hu: Átvitel
