Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.3) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Test
uk: Тест

en: Password
uk: Пароль

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Mail
uk: Пошта

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Override
uk: Перевизначити

en: Plain Text
uk: Простий текст

en: Port
uk: Порт

en: Plugin
uk: Плаґін

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Host name
uk: Ім'я хоста

en: Set as default
uk: Встановити базовою

en: Character set
uk: Набір символів:

en: Native
uk: Рідний

en: Null
uk: Пусто

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Change password
uk: Зміна паролю

en: Message settings
uk: Налаштування повідомлення

en: Character Set
uk: Набір символів

en: Transport
uk: Транспорт
