Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.4) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Port
th: พอร์ต

en: Set as default
th: ตั้งเป็นค่าเริ่มต้น

en: Null
th: null

en: Text format
th: รูปแบบข้อความ
