Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.4) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Password
tr: Parola

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Mail
tr: Posta

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Recipient
tr: Alıcı

en: Override
tr: Varsayılanı değiştir

en: Plain Text
tr: Düz Metin

en: Plugin
tr: Eklenti

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Host name
tr: Sunucu adı

en: Set as default
tr: Varsayılan olarak ayarla

en: Null
tr: Boş

en: Text format
tr: Metin biçimi

en: Message settings
tr: İleti ayarları

en: Plain Text Version
tr: Düz Metin Durumu
