Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.5) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Type
cy: Math

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Default
cy: Diofyn

en: Recipient
cy: Derbynnydd

en: Override
cy: Gwrthwneud

en: Null
cy: Nwl

en: Text format
cy: Fformat testun
