Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.5) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Test
ka: ტესტი

en: Password
ka: პაროლი

en: Label
ka: სათაური

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Port
ka: პორტი

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
