Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.5) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Password
sr: Лозинка

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: Recipient
sr: Прималац

en: Text format
sr: Формат текста
