Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.5) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Password
sv: Lösenord

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Mail
sv: E-post

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Override
sv: Åsidosätt

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: User name
sv: Användarnamn

en: Set as default
sv: Ställ in som förvalt

en: Null
sv: Innehållslös

en: Text format
sv: Textformat
