Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.6) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Type
he: סוג

en: Test
he: בדיקה

en: Password
he: סיסמה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Mail
he: מייל

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Recipient
he: נמען

en: Override
he: דריסה

en: Port
he: פורט

en: Plugin
he: פלאגין

en: User name
he: שם משתמש

en: Set as default
he: לקבוע כברירת מחדל

en: Text format
he: מבנה טקסט

en: Change password
he: שנה סיסמה
