Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.6) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Password
mn: Нууц үг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Mail
mn: Шуудан

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
