Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.7) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Type
az: Növ

en: Password
az: Parol

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Recipient
az: Alıcı

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Set as default
az: Defolt olaraq təyin edin

en: Text format
az: Mətn formatı
