Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.7) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Test
mr: चाचणी

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Mail
mr: ईमेल

en: Set as default
mr: मूलभूत असे ठरवा

en: Text format
mr: टेक्सटचा फॉरमॅट
