Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.7) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Default
nl: Standaard

en: Mail
nl: E-mail

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Override
nl: Overschrijven

en: Plain Text
nl: Gewone tekst

en: Port
nl: Poort

en: Plugin
nl: Plug-in

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Host name
nl: Hostnaam

en: Set as default
nl: Instellen als standaard

en: Character set
nl: Tekenset

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Change password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Message settings
nl: Berichtinstellingen

en: Character Set
nl: Tekenset

en: Kind regards
nl: Vriendelijke groet

en: Local domain
nl: Lokaal domein

en: Add transport
nl: Transport toevoegen

en: Edit transport
nl: Transport bewerken

en: Delete transport
nl: Transport verwijderen

en: DSN transport
nl: DSN-transport

en: SMTP transport
nl: SMTP-transport

en: Transport type
nl: Transporttype

en: - Choose transport type -
nl: - Kies een transporttype -
