Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.7) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Password
cs: Heslo

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Mail
cs: E-mail

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Override
cs: Překrýt

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Set as default
cs: Nastavit jako výchozí

en: Native
cs: Nativní

en: Text format
cs: Formát textu
