Drupal Symfony Mailer Lite (1.0.7) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Test
lv: Tests

en: Password
lv: Parole

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Mail
lv: Pasts

en: Content type
lv: Satura veids

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Plain Text
lv: Vienkāršs teksts

en: Port
lv: Ports

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Set as default
lv: Iestatīt kā noklusējuma

en: Text format
lv: Teksta formāts
